Vazoda 7 Kırmızı Gül

Vazoda 7 Kırmızı Gül

239,00 TL +kdv

Taze ve 1.Kalitedir

Sipariş takibi için sms ile bilgi gelecektir.

Vazoda 7 Adet Gül VİP

Vazoda 7 Adet Gül VİP

269,00 TL +kdv

Taze ve 1.Kalitedir

Sipariş takibi için sms ile bilgi gelecektir.

Papatya Buketi 3 Gülle

Papatya Buketi 3 Gülle

249,00 TL +kdv

Taze ve 1.Kalitedir

Sipariş takibi için sms ile bilgi gelecektir.

Kırmızı Gül ve Papatyalar

Kırmızı Gül ve Papatyalar

229,00 TL +kdv

Taze ve 1.Kalitedir

Sipariş takibi için sms ile bilgi gelecektir.

Cam Vazoda Papatyalar

Cam Vazoda Papatyalar

189,00 TL +kdv

Taze ve 1.Kalitedir

Sipariş takibi için sms ile bilgi gelecektir.

Cam Vazoda 5 Gül

Cam Vazoda 5 Gül

219,00 TL +kdv

Taze ve 1.Kalitedir

Sipariş takibi için sms ile bilgi gelecektir.

3 Gül ve Papatyalar

3 Gül ve Papatyalar

219,00 TL +kdv

Taze ve 1.Kalitedir

Sipariş takibi için sms ile bilgi gelecektir.

Çiçekçi

çiçekçi; Sizler için en taze çiçekleri uygun fiyatlarla sunmanın mutluluğunu yaşıyor. çiçek gönderiminizde aradığınız çiçek sitede eğer yoksa hiç dert yapmayın ve hemen çiçekçisini arayın size istediğiniz çiçeği hazırlayacak ve gönderimini gerçekleştirecektir. Başka bir çiçekçi sitesinden bir ürünü beğendiyseniz sadece resmini çiçekçine atmanız yeterli olacaktır. Unutmayın; çiçekçiler arasında en iyi ustalar burada yer almaktadır.

Çiçek Siparişi Nasıl Verilir?

çiçek siparişinizi oluşturmak hem çok basit hemde çok güvenli! çiçek gönderiminin tamamlamak sadece 1 dakikanızı alacaktır. Klasik çiçek gönderim sitelerinde yer alan üyelik sistemleriyle uğraşmadan ve 5-6 aşamalı sayfalara boğulmadan sadece tek bir sayfa üzerinden siparişinizi tamamlayabileceksiniz hatta hiç uğraşmayım derseniz eğer direk çiçekçilik ile iletişim kurarak siparişinizi kredi kartı yada havale/eft olarak tamamlabilirsiniz. çiçekçiler arasında böyle bir hizmeti sunan sizce kaç firma vardır :) Şimdi çiçek gönderim sürecinin nasıl gerçekleştiğinizi hızlıza özetleyelim: Çiçekçi sayfamızı açtınız ve ürünler karşınıza geldi... gönderiminiz için en uygun olan çiçeği seçerek SİPARİŞ VER'e tıkladınız ve hızlıca istenen bilgileri girerek ödeme sayfasına geçiyorsunuz eğer işleminiz başarıyla sonuçlanırsa çiçeğiniz bölgesi için hazırlanmaya hemen başlanıyor. Siparişim acaba sisteme düştümü diye endişelenmenize asla gerek yok çünkü sistemimiz bizi sms ile bilgilendirecektir. Siparişinizin bize düşmesi için sabırla bekliyor olacağımızdan yana şüpheniz olmasın. Çiçekçileri arasındaki farkımız, hem kalitemiz hemde güvenimizdir.
çiçek , çiçek modelleri , en yakın çiçekçi, devlet hastanesine çiçek gönder , devlet hastanesi çiçekçi , gelin arabası süsleme, yerel çiçekçi, ucuz çiçek, çelenk siparişi , orkide siparişi, yapay çiçekler, saksı çiçekleri, çiçekçi, çiçekçiler, çiçekçileri, çiçekçilik, çiçekçisi, çiçek sipariş, çiçek siparişi, çiçek gönder, çiçek gönderimi, çiçek satışı, çiçek satışı yapan yerler, çiçek gönderimi nasıl yapılır, çiçekçi siteleri, çiçekçi adresleri, çiçekçi telefonları, çiçekçi konumu, çiçekçi iletişim bilgileri, merkezde çiçekçi, meydanda çiçekçi, merkezde çiçek, merkezdeki çiçekçiler, merkez çiçekçisi, gece açık çiçekçi, açık çiçekçiler, 24 saat açık çiçekçi, nöbetçi çiçekçi,
Güvenli Çiçek Siparişi; Sizin sipariş ve kart bilgilerinizi firmamız dahil 3.kişilere ulaştırmamayı amaçlar. çiçekçilik olarak güvenli alışveriş deneyimini sunabilmek bizim için önemlidir bu sebeple web sayfamız SSL(ssl sertifikası) ile güvenli hale getirilmiş ve 3D ödeme modülüyle kartınızdan çekilen tutar sadece sizin onayınızla çekilebilmektedir. çiçek sayfamızdan yapacağınız tüm ödemelerde kartınızdan kaç TL ödeme çekileceği cep telefonunuza sms ile gelerek onay istenmektedir bu sebeple sizden habersiz asla bir ödeme çekilemez. çiçekçilik olarak müşterilerimizin kart güvenliğine titizlikle yaklaşarak olabilecek tüm sıkıntıları önleyecek yöntemler sunmaktayız. Sitemizden kredi kartıyla ödemenın yanı sıra, banka kartı veya kart puanlarıyla ödeme gerçekleştirebileceğinizi unutmayın. çiçek faturanızda ödeme tarihinizden itibaren 14 gün içinde hazırlanarak bildirilmektedir. Acil fatura taleplerinizde çiçekçisi ile iletişime geçerek süreci hızlandırabilirsiniz.

Çiçekçilik

çiçekçilik olarak güvenli alışveriş deneyimini sunabilmek bizim için önemlidir bu sebeple web sayfamız SSL(ssl sertifikası) ile güvenli hale getirilmiş ve 3D ödeme modülüyle kartınızdan çekilen tutar sadece sizin onayınızla çekilebilmektedir. çiçek sayfamızdan yapacağınız tüm ödemelerde kartınızdan kaç TL ödeme çekileceği cep telefonunuza sms ile gelerek onay istenmektedir bu sebeple sizden habersiz asla bir ödeme çekilemez. çiçekçilik olarak müşterilerimizin kart güvenliğine titizlikle yaklaşarak olabilecek tüm sıkıntıları önleyecek yöntemler sunmaktayız. Sitemizden kredi kartıyla ödemenın yanı sıra, banka kartı veya kart puanlarıyla ödeme gerçekleştirebileceğinizi unutmayın. çiçek faturanızda ödeme tarihinizden itibaren 14 gün içinde hazırlanarak bildirilmektedir. Acil fatura taleplerinizde çiçekçisi ile iletişime geçerek süreci hızlandırabilirsiniz.

Çiçekçiler

çiçekçiler arasında bir seçim yapabilirsiniz. Sitemizden bölge seçimi yaparken birden fazla çiçekçi görünebilir bu esnada karar vermek size kalıyor. Dilediğiniz çiçekçisiyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz. çiçekçileri özenle seçilerek sisteme dahil edildiğinden dolayı karar vermek zor olacaktır çünkü en iyi çiçek ustalarıyla çalışan çiçekçileri sisteme dahil ediyoruz:)

Çiçekçi

çiçekçilik denildiğinde sadece merkez değil, semt/mahalle seçimide yapabileceğinizi unutmayın. çiçek gönderimlerinizde ve çevresine hatta köylerine çiçek gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz eğerki göndereceğiniz bölgeyi sipariş formunda göremezseniz çiçekçisiyle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz. çiçek gönderimlerinde bölgelere göre fiyat farklılıkları olabilir bunun sebebi çiçekçisinin bölgelere olan uzaklığıdır.

Çiçek

çiçek diye google yazdığınızda karşınıza yüzlerce çiçek sitesi çıkar ve kafanız doğal olarak karışır. Peki çiçekçi siparişlerinizde hangisine güveneceksiniz ve hangisi en iyi çiçekçi? Bu noktada siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için yüzlerce referanslarımızla hizmetinizdeyiz. Siyasi partiler,kurumsal firmalar ve özel sektörün önde gelen firmaları çiçek gönderimlerinde bizleri tercih etmiştir. Sizde kaliteli bir hizmet alıp, sevdiklerinizin en özel anlarında sorunsuz bir deneyim yaşamak istiyorsanız mutlaka bu çağrımızı bir düşünün... Yılların tecrübesiyle sizlere hizmet vermekten onur duyacağımızın altını çizer, keyifli alışveriler dileriz
çiçekçiler; arasında en hızlı teslim garantisi firmamız sunmaktadır. çiçek gönderimleriniz sizin belirlediğiniz zaman dilimlerinde teslim edilir. Çiçeğinizin hangi gün ve saat dilimlerinde teslim edileceğini sipariş formunda bildirebilirsiniz.