Hakkımızda

Çiçekçilerin kendi sanal mağazalarını açarak kolaylıkla satış yapabilecekleri en kolay platform Çiçekçim Var'dır. Bu sistemde her çiçekçi kendi bölgesine bir mağaza açarak, ürün ve fiyatlarını sisteme kendisi yükler. Çiçekçi satışında; çiçekçinin belirlediği fiyat üzerinden herhangi bir kesinti(komisyon) alınmaz. Bu sistemin en büyük avantajı %0 Komisyon ile çalışmasıdır, bu sayede çiçekçi hak ettiği ücreti alır.

Çiçekçim Var'dan alışveriş yapan müşteriler çok daha ekonomik, hızlı ve güvenli alışveriş yaparlar çünkü çiçeği gönderecek olan çiçekçiyle birebir iletişim kurabilirler. Bayilik sistemiyle çalışan sitelerde "çiçekçinin" tüm bilgileri gizli tutulurken, Çiçekçim Var'da gizli hiçbirşey yoktur. Müşteri, siparişinin hangi çiçekçinin teslim edeceğini bilir ve olası sorunlarda "Çiçekçim Var her daima müşteri odaklı olarak çalışır".

Çiçekçim Var'da satış yapabilmeniz için "vergi levhası olan resmi bir çiçekçi olmanız yeterlidir". Mağazanızda satılan ürünlerin ödemesi "2" iş günü içerisinde hesabınıza geçer.

Çiçekçim Var'da müşteriler sizle birebir iletişime geçebilir. Telefon,adres ve banka hesap bilgileriniz gizlenmez hatta müşteriyi bizzat iş yerinize davet ederek ödeme alabilirsiniz.

Çiçekçim Var'dan gelen siparişlerde "hazırladığınız çiçeğin üzerine kendi firma bilgilerinizi ve reklamınızı" ekleyebilirsiniz.

Çiçekçim Var'da her bölgeye kısıtlı sayıda çiçekçi alınacaktır. Aynı bölgeye birden fazla talep olması durumunda değerlendirmeler sonucunda karar verilecektir.(Marduk Web şirketiyle çalışan çiçekçilere avantaj sağlanacaktır.)

Güvenli Alışveriş
256 Bit Rapid SSL
Kredi Kartına Taksit
12 Taksit İmkanı
%40'a Varan İndirimler
Özel Çiçek Tasarımları
ÇOK HIZLI GÖNDERİM
Ücretsiz Teslim İmkanı